Dopravné podmienky

Tovar odosielame obvykle do 3 pracovných dní od pripísania Vašej platby na náš účet alebo od obdržania objednávky pri dobierke, najneskôr do 5 pracovných dní. Keď nie je možné túto lehotu dodržať (tovar nie je na sklade), budeme Vás o tom bezodkladne informovať. Pri nákupe nad 100 EUR je poštovné v rámci celej Slovenskej Republiky zdarma.

Tovar štandardne zasielame len na území Slovenskej republiky. Dodávky do zahraničia realizujeme po dohode individuálne na základe komunikácie so zákazníkom.

Pri objednávke tovaru máte možnosť vybrať si jeden z nasledujúcich spôsobov dopravy:

1.)Doručenie kuriérom v rámci Slovenskej Republiky

Výška poštovného závisí od hmotnosti a objemu objednaného tovaru - pohybuje sa od sumy 3,96 € do 4,80 € pre balíky s hmotnosťou do 10 kg.

Pokiaľ si želáte pripoistenie tovaru, uveďte túto požiadavku v objednávke (v poznámke). Cena pripoistenia Vám bude vypočítaná podľa skutočných nákladov.

Ak pri objednávke zvolíte tento spôsob doručenia, skutočné poštovné Vám bude vypočítané podľa vyššie uvedených kritérií a zaslané e-mailom v potvrdení objednávky.

Predpokladaná doba dodania: tovar je obvykle doručený do 2 pracovných dní, maximálne však do 5 pracovných dní odo dňa expedície. Kuriér Vás bude pred doručením informovať sms správou. V prípade, že neuvediete vo svojej objednávke telefónne číslo, budete informovaní e-mailom.

Dôležité upozornenie: V záujme bezproblémového doručenia, uvádzajte v objednávke telefónne číslo na ktorom budete zastihnuteľný a adresu, kde Vás kuriér môže zastihnúť počas pracovných dní, v čase medzi 8:00 a 16:00.

2.)Doručenie kuriérom v rámci Slovenskej Republiky - DOBIERKA

Podmienky sú rovnaké ako v alternatíve 1.) + poplatok za dobierku vo výške 1,00 €.
Ak pri objednávke zvolíte tento spôsob doručenia, skutočné poštovné Vám bude vypočítané podľa vyššie uvedených kritérií a zaslané e-mailom v potvrdení objednávky.

3.) Osobný odber.

Osobný odber je možný po pripísaní platby za tovar na náš účet alebo priamo v hotovosti pri preberaní tovaru a faktúry za tovar, v nasledovných dňoch:

Pondelok: 10:00 - 18:00

Utorok: 10:00 - 18:00

Streda:  10:00 - 18:00

Štvrtok: 10:00 - 18:00

Piatok: 10:00 - 18:00

Sobota: 10:00 - 12:00

O pripravenosti tovaru na osobný odber bude kupujúci informovaný e-mailom.

Upozornenie:

Prosíme Vás, pred doručením informácie o pripravenosti tovaru na osobný odber si pre objednávku nechoďte, nebude ešte pripravená na vyzdvihnutie.
Prosíme Vás, aby ste počkali na potvrdenie dodania Vášho tovaru na našu predajňu e-mailom, predídeme tým nedorozumeniam a Váš nákup bude plynule a rýchle vybavený.